Zpět na výpis

Moderní vila v super golfovém resortu u moře v Las Sabinillas

4 1 ano
ID: SP0322

Moderní velká vila s výhledem na moře v golfovém resortu

Čtěte více

49 248 000 Kč

1 900 000 €

1 681 278 £

2 212 200 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila v golfovém resortu. V 24 hodin zabezpečené uzavřené komunitě jsou k dispozici poslední tři vily v komplexu 16ti jednotek nacházejících se v state-of-the-art golfovém resortu, u jednoho z nejlepších a nejexkluzivnějších hotelů ve Španělsku. V přízemí každého domu je obývací pokoj, koupelna pro hosty, prostorná jídelna s velkým plně vybaveným kuchyňským koutem a jedna ložnice s koupelnou a šatnou. V patře jsou tři prostorné ložnice, každá s vlastní koupelnou. Vila je velmi velká se zastavěnou plochou 591 m2 a pozemkem 1100 m2. Má vlastní bazén a zahradu a má krásný výhled na golfové hřiště a moře. Pro nejširší nabídku a vyhledávání luxusních vil na španělském pobřeží nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247