Zpět na výpis

Moderní vila v Porto Santa Margherita

2 1 500m
ID: IT0720

Moderní vila se dvěma ložnicemi v Porto Santa Margherita v elegantní čtvrti s bazénem a tenisovými kurty...

Čtěte více

4 092 200 Kč

158 000 €

136 443 £

190 158 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji pěknou moderní vilu, která se nachází v soukromé elegantní čtvrti s bazénem a tenisovými kurty v Porto Santa Margherita v Caorle. Vila je umístěna v klidné části jen pár kroků od moře a náleží k ní parkovací místo. Užitná plocha nemovitosti činí 60 m2 a skládá se z velmi světlého obývacího pokoje s velkými okny, kde je umístěna rozkládací pohovka, velký stůl a odlehlý kuchyňský kout. Dále se zde nachází velmi komfortní koupelna s pračkou. K této části přiléhá krásný venkovní prostor ideální pro stolování nebo pro slunění. V prvním patře se nachází 2 ložnice, z nichž jedna má manželskou postel s možností přidání třetí postele a vestavěnou skříň a druhá je opatřena palandami. Dále je zde koupelna a terasa s grilem. V tomto prostoru pro spaní je také umístěna klimatizace s teleným čerpadlem. Před vilou je malá zahrádka s trávníkem a keři oplocená živým plotem. Caorle je oblíbené letovisko v regionu Benátsko. Má krásné historické centrum a dlouhou písečnou pláž. Nedaleko historického centra se nachází vodní park Aquafollie. Nejmenší ocení i blízký lunapark. V okolí se nachází Benátky (70 km), Padova (106 km), zábavní park Gulliverlandia (41 km) nebo zoologická zahrada v Lignano Riviera (42 km). Je také možnost podniknout odsud výlety lodí. Z Prahy je Caorle vzdáleno 790 km, z Brna 700 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247