Zpět na výpis

Moderní vila v Porto Santa Margherita

2 1 500m
ID: IT0720

Moderní vila se dvěma ložnicemi v Porto Santa Margherita v elegantní čtvrti s bazénem a tenisovými kurty...

Čtěte více

4 264 420 Kč

158 000 €

144 743 £

186 244 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji pěknou moderní vilu, která se nachází v soukromé elegantní čtvrti s bazénem a tenisovými kurty v Porto Santa Margherita v Caorle. Vila je umístěna v klidné části jen pár kroků od moře a náleží k ní parkovací místo. Užitná plocha nemovitosti činí 60 m2 a skládá se z velmi světlého obývacího pokoje s velkými okny, kde je umístěna rozkládací pohovka, velký stůl a odlehlý kuchyňský kout. Dále se zde nachází velmi komfortní koupelna s pračkou. K této části přiléhá krásný venkovní prostor ideální pro stolování nebo pro slunění. V prvním patře se nachází 2 ložnice, z nichž jedna má manželskou postel s možností přidání třetí postele a vestavěnou skříň a druhá je opatřena palandami. Dále je zde koupelna a terasa s grilem. V tomto prostoru pro spaní je také umístěna klimatizace s teleným čerpadlem. Před vilou je malá zahrádka s trávníkem a keři oplocená živým plotem. Caorle je oblíbené letovisko v regionu Benátsko. Má krásné historické centrum a dlouhou písečnou pláž. Nedaleko historického centra se nachází vodní park Aquafollie. Nejmenší ocení i blízký lunapark. V okolí se nachází Benátky (70 km), Padova (106 km), zábavní park Gulliverlandia (41 km) nebo zoologická zahrada v Lignano Riviera (42 km). Je také možnost podniknout odsud výlety lodí. Z Prahy je Caorle vzdáleno 790 km, z Brna 700 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247