Zpět na výpis

Moderní vila v Lerici

4 ano
ID: IT0445

Tuto luxusní moderní vilu, která Vám nabídne veškerý komfort a krásné výhledy, naleznete v exkluzivní oblasti Cinque Terre, 75 km od pisánského letiště...

Čtěte více

129 600 000 Kč

5 000 000 €

4 424 416 £

5 821 579 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila hned u moře je jen 15 minut chůze od městečka Lerici, brány do zóny Cinque Terre, jež je památkovou rezervací Unesco. Letiště v Pise je vzdálené 75 km, převážně po dálnici. Na hlavním patře se nachází obytná zóna s jídelnou a otevřenou moderní kuchyní. Tato část je propojena velkými francouzskými okny se zahradou a terasou, která nabízí dechberoucí výhledy na záliv. Okna lze otevřít a vila pak volně přechází ve venkovní prostor. Vše je elegantně zařízeno. V přízemí jsou 4 ložnice a 3 koupelny. Ve sníženém přízemí je možné vybudovat další apartmán o výměře 80m2 pro hosty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247