Zpět na výpis

Moderní vila v Lerici

4 ano
ID: IT0445

Tuto luxusní moderní vilu, která Vám nabídne veškerý komfort a krásné výhledy, naleznete v exkluzivní oblasti Cinque Terre, 75 km od pisánského letiště...

Čtěte více

129 225 000 Kč

5 000 000 €

4 325 233 £

6 069 466 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Nádherná vila hned u moře je jen 15 minut chůze od městečka Lerici, brány do zóny Cinque Terre, jež je památkovou rezervací Unesco. Letiště v Pise je vzdálené 75 km, převážně po dálnici. Na hlavním patře se nachází obytná zóna s jídelnou a otevřenou moderní kuchyní. Tato část je propojena velkými francouzskými okny se zahradou a terasou, která nabízí dechberoucí výhledy na záliv. Okna lze otevřít a vila pak volně přechází ve venkovní prostor. Vše je elegantně zařízeno. V přízemí jsou 4 ložnice a 3 koupelny. Ve sníženém přízemí je možné vybudovat další apartmán o výměře 80m2 pro hosty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528