Zpět na výpis

Moderní vila u moře, Muline

3 1 150m
ID: CH0034

Nově postavenou vilu naleznete ve vesničce Muline v tiché zátoce v západní části ostrova Ugljan s nádhernými písčitými i kamínkovými plážemi…

Čtěte více

17 017 000 Kč

700 000 €

582 176 £

794 185 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato úchvatná vila je zasazená v borovicovém háji a nachází se jen 150 m od moře. Moderní design a čisté linie jsou charakteristikami této vily o ploše 250 m2. V přízemí vily je situován prostorný obývací pokoj, kuchyně a jídelna. Obývací pokoj volně přechází v terasu, která je jako stvořená k odpočinku. Na terase naleznete krb a krásný bazén. V patře se nacházejí tři ložnice, každá s vlastní koupelnou, a předpřipravený prostor pro wellness/fitness zónu. Vila je vybavena klimatizací a podlahovým topením a obklopena pozemkem o 688 m2. Tato moderní vila je ideálním místem pro rodinnou dovolenou či k turistickému pronájmu.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247