Zpět na výpis

Moderní vila u moře, Muline

3 1 150m
ID: CH0034

Nově postavenou vilu naleznete ve vesničce Muline v tiché zátoce v západní části ostrova Ugljan s nádhernými písčitými i kamínkovými plážemi…

Čtěte více

18 056 500 Kč

700 000 €

628 840 £

789 942 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato úchvatná vila je zasazená v borovicovém háji a nachází se jen 150 m od moře. Moderní design a čisté linie jsou charakteristikami této vily o ploše 250 m2. V přízemí vily je situován prostorný obývací pokoj, kuchyně a jídelna. Obývací pokoj volně přechází v terasu, která je jako stvořená k odpočinku. Na terase naleznete krb a krásný bazén. V patře se nacházejí tři ložnice, každá s vlastní koupelnou, a předpřipravený prostor pro wellness/fitness zónu. Vila je vybavena klimatizací a podlahovým topením a obklopena pozemkem o 688 m2. Tato moderní vila je ideálním místem pro rodinnou dovolenou či k turistickému pronájmu.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247