Zpět na výpis

Moderní vila se zahradou, Bibione

3 750m
ID: IT0550

Moderní nově zrekonstruovaná vila se zahradou nedaleko pláže…

Čtěte více

8 152 000 Kč

320 000 €

273 805 £

380 348 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tato krásná dvoupodlažní vilka se nachází v Bibione, zhruba 750 metrů od moře. Vila je obklopena pěknou soukromou zahradou. Vila je po kompletní rekonstrukci včetně elektriky, topení a klimatizace. Na pozemku se nachází vířivka, gril, prádelna a kryté parkovací místo. Interiér vily je velmi moderní, laděný do zářivých oranžových odstínů. Užitná plocha činí 60 m2 a najdete zde 3 pokoje, 1 koupelnu, obývací prostor s jídelním stolem a kuchyň. Vila je plně vybavena její součástí je i TV a pračka.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846