Zpět na výpis

Moderní vila s výhledem, Zadar

5 1 ano
ID: CH0081

Moderní vila se nachází v překrásné lokalitě, v pobřežním městě na Zadaru. Vila stojí na pozemku o rozloze 1300 m2 a samotný dům má 630 m2 užitné plochy.

Čtěte více

36 851 750 Kč

1 450 000 €

1 233 201 £

1 637 201 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na prodej je moderní vila postavená na pozemku o rozloze 1300 m2, samotný dům má 630 m2 užitné plochy. Skládá se z přízemí, prvního patra a střešní terasy. V přízemí je velká garáž, technická místnost, prádelna a kancelář. K dispozici je také velká společenská místnost s krbem, toaletou a ložnice s koupelnou, kterou lze podle zákazníka změnit na lázeňský areál. V patře jsou 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou, velká kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj se vstupem na terasu s panoramatickým výhledem na město, moře a ostrovy. Terasa má velké prosklené stěny, které lze uzavřít, takže terasu lze využívat v chladnějších dnech. Ve dvoře je velký bazén o rozměrech 12 × 5 metrů. Pro potěšení byla vytvořena velká střešní terasa. K dispozici je venkovní kuchyň s pergolou, vířivka s jedinečným výhledem na město, moře a ostrovy, celá vila má podlahové topení a tepelná čerpadla.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247