Zpět na výpis

Moderní vila s výhledem na moře v San Gregorio

4 ano
ID: IT0857

Luxusní dvoupatrová vila v klidném prostředí a s krásnými výhledy v oblíbené destinaci San Gregorio s rozlehlou verandou a zahradou...

Čtěte více

11 097 000 Kč

450 000 €

381 668 £

475 858 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila je umístěna přímo do jednoho z nejpopulárnějších turistických cílů poslední doby, do San Gregoria, na pobřeží Jónského moře. Tato lokace nabízí venkovský klid, štěbetání ptáků, křišťálově čisté modré moře, zlatý písek a skalnaté pobřeží. Celá vila je obklopena zelení a zároveň nabízí krásný výhled na průzračné moře.

Dům se rozkládá na ploše 185 m2 a má 2 patra. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládací pohovkou a koupelna. Vnější schodiště vede do prosvětleného obývacího prostoru s velkou jídelnou. Chodba pak vede do 4 ložnic a 4 koupelen.

Dům je obklopen verandou o rozloze více než 50 m2, která funguje jako relaxační oblast vybavená posezením, kde lze odpočívat, povečeřet s přáteli a obdivovat fantastický západ slunce. K nemovitosti náleží i nádherná zahrada o rozloze přibližně 8000 m2, která je zdobena okrasnými rostlinami a je kompletně oplocena kamennými zdmi, což ještě více podporuje moderní design této vily.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247