Zpět na výpis

Moderní vila s výhledem na moře, Jávea

4 1 ano
ID: SP0507

Jedinečná moderní vila leží ve městě Jávea jen 10 minut od místních písečných pláží. Vila má výhled na moře, střešní terasu, krásnou zahradu a velký bazén…

Čtěte více

15 795 000 Kč
585 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila z roku 2008 na prodej ve městě Jávea se pyšní krásným výhledem na moře a pěkným pozemkem, který zaručuje klid a soukromí. Vila se nachází přímo v oblasti Mar Azul, tedy pouhých 10 minut od písečné pláže v Jávee a od veškeré občanské vybavenosti. Plocha pozemku je 780 m², plocha vily je 156 m² a skládá se z obývacího pokoje a jídelny, kuchyně, 3 ložnic a 2 koupelen. Další, čtvrtá ložnice se nachází v horním patře, kde je k dispozici také koupelna a kuchyňksý kout. Z této velké ložnice je vstup na střešní terasu. Vila je orientovaná na jihozápad. Na zahradě s typickou středomořskou vegetací a s automatickým zavlažovacím systémem je k dipozici bazén, gril a skladovací prostory.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247