Zpět na výpis

Moderní vila s výhledem na moře, Jávea

4 1 ano
ID: SP0507

Jedinečná moderní vila leží ve městě Jávea jen 10 minut od místních písečných pláží. Vila má výhled na moře, střešní terasu, krásnou zahradu a velký bazén…

Čtěte více

14 888 250 Kč

585 000 €

493 921 £

678 775 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila z roku 2008 na prodej ve městě Jávea se pyšní krásným výhledem na moře a pěkným pozemkem, který zaručuje klid a soukromí. Vila se nachází přímo v oblasti Mar Azul, tedy pouhých 10 minut od písečné pláže v Jávee a od veškeré občanské vybavenosti. Plocha pozemku je 780 m², plocha vily je 156 m² a skládá se z obývacího pokoje a jídelny, kuchyně, 3 ložnic a 2 koupelen. Další, čtvrtá ložnice se nachází v horním patře, kde je k dispozici také koupelna a kuchyňksý kout. Z této velké ložnice je vstup na střešní terasu. Vila je orientovaná na jihozápad. Na zahradě s typickou středomořskou vegetací a s automatickým zavlažovacím systémem je k dipozici bazén, gril a skladovací prostory.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247