Zpět na výpis

Moderní vila s výhledem na Etnu, Augusta - Campolato

4 ano
ID: IT0441

Moderní vila v provincii Syrakusy nabízí veškerý komfort a krásné výhledy na katánský záliv a Etnu. K moři se dostanete za pár minut po soukromé cestě...

Čtěte více

20 588 000 Kč

800 000 €

691 429 £

889 830 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná moderní vila se nachází přímo u moře v obci Augusta v provincii Syrakusy a byla vybudována v roce 2008. V přízemí vily se nalézá prostorný obývací pokoj s výhledem na moře, jídelna, kuchyně a koupelna. Hala je přímo propojena s terasou, která se rozprostírá na 100 m2 a nabízí skvostný výhled na katánský záliv a Etnu. V dolním patře jsou 4 ložnice s přímým vstupem na zahradu a výhledem na moře a prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem; jedna z ložnic má vlastní koupelnu. Dále se zde nachází další velký pokoj, jenž slouží jako technická místnost a prádelna. Okolní pozemek čítá 21.000 m2 a nechybí zde venkovní kuchyně s grilem a soukromý přístup k moři. Vila má k dispozici 3KW solární systém, solární systém pro ohřev vody a centrální vysavač.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247