Zpět na výpis

Moderní vila s velkou zahradou a malou přístavbou Syrakusa

4 ano 800m
ID: IT0607

Moderní vila s velkou terasou a malou přístavbou jen 800 metrů od moře v rezidenčním letovisku Ognina v provincii Syrakusa v oblasti plné krásných pláží a s výhledem na moře...

Čtěte více

4 958 050 Kč

190 000 €

168 372 £

231 026 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato pěkná vilka se nachází v provincii Syrakusa, v rezidenčním letovisku Ognina zhruba 800 m od moře. Je obklopena krásnou zahradou o velikosti 1 639 m2. Nemovitost má vynikající polohu. Nachází se jen kousek od útesů a moře a pár minut od centra města a všech pobřežních letovisek na jižní straně. Užitná plocha nemovitosti činí 145 m2 včetně teras (celkem 90 m2) a kryté verandy 25 m2. Na pozemku se nachází i malá přístavba 20 m2. Dům se skládá z verandy, vstupní haly, jídelny, kuchyně, chodby, 4 ložnic a 2 koupelen. Venkovní schodiště spojuje přízemí se střešní terasou o velikosti asi 90 m2 s výhledem na moře. Depandance se skládá z technické místnosti a trouby na dřevo. Velká zahrada je osvětlená a oplocená. Dům je přístupný přes příjezdovou bránu. Část pozemku (25 m2) je určená pro parkování. V další části najdete zahradu, stromy a trávník. Díky své poloze a svému charakteru je zcela ideální jako celoroční rezidence i jako prázdninové útočiště. Nejbližší pláže, Arenella a Fontane Biance, jsou vzdálené 4 kilometry. Ognina je residenční lokalita. Přiléhající pobřeží tvoří nízký útes s průzračnou vodou okouzlujícího kobaltového zabarvení. Je také výborným místem pro milovníky rybaření a najdeme zde známý malý přístav a námořní klub hostící mnoho lodí. Budovy vystavěné na pobřeží jsou hlavně větší i menší vily obklopené rozlehlými zahradami. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené přibližně 70km a je snadno dosažitelné Za zhruba hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247