Zpět na výpis

Moderní vila s velkou zahradou a malou přístavbou Syrakusa

4 ano 800m
ID: IT0607

Moderní vila s velkou terasou a malou přístavbou jen 800 metrů od moře v rezidenčním letovisku Ognina v provincii Syrakusa v oblasti plné krásných pláží a s výhledem na moře...

Čtěte více

5 131 900 Kč

190 000 €

174 341 £

223 049 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato pěkná vilka se nachází v provincii Syrakusa, v rezidenčním letovisku Ognina zhruba 800 m od moře. Je obklopena krásnou zahradou o velikosti 1 639 m2. Nemovitost má vynikající polohu. Nachází se jen kousek od útesů a moře a pár minut od centra města a všech pobřežních letovisek na jižní straně. Užitná plocha nemovitosti činí 145 m2 včetně teras (celkem 90 m2) a kryté verandy 25 m2. Na pozemku se nachází i malá přístavba 20 m2. Dům se skládá z verandy, vstupní haly, jídelny, kuchyně, chodby, 4 ložnic a 2 koupelen. Venkovní schodiště spojuje přízemí se střešní terasou o velikosti asi 90 m2 s výhledem na moře. Depandance se skládá z technické místnosti a trouby na dřevo. Velká zahrada je osvětlená a oplocená. Dům je přístupný přes příjezdovou bránu. Část pozemku (25 m2) je určená pro parkování. V další části najdete zahradu, stromy a trávník. Díky své poloze a svému charakteru je zcela ideální jako celoroční rezidence i jako prázdninové útočiště. Nejbližší pláže, Arenella a Fontane Biance, jsou vzdálené 4 kilometry. Ognina je residenční lokalita. Přiléhající pobřeží tvoří nízký útes s průzračnou vodou okouzlujícího kobaltového zabarvení. Je také výborným místem pro milovníky rybaření a najdeme zde známý malý přístav a námořní klub hostící mnoho lodí. Budovy vystavěné na pobřeží jsou hlavně větší i menší vily obklopené rozlehlými zahradami. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené přibližně 70km a je snadno dosažitelné Za zhruba hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247