Zpět na výpis

Moderní vila s terasou u moře, Sukošan

3 1 ano
ID: CH0018

Pěkná vila je situována kousek od moře ve vesničce Sukošan, který leží na půli cesty mezi Zadarem a Biogradem na Moru…

Čtěte více

16 519 750 Kč

650 000 €

552 814 £

733 918 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově postavená vila se rozkládá na ploše 320 m2. Srdcem vily je obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, který navazuje na terasu s bazénem a vířivkou. Jedna ložnice je v přízemí a další dvě s koupelnou se nalézají v prvním patře. Vyjdete-li na střechu vily, ocitnete se na otevřené terase s krásným panoramatickým výhledem na moře. V suterénu jsou k dispozici dvě parkovací místa a komora.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247