Zpět na výpis

Moderní vila s terasou u moře, Sukošan

3 1 ano
ID: CH0018

Pěkná vila je situována kousek od moře ve vesničce Sukošan, který leží na půli cesty mezi Zadarem a Biogradem na Moru…

Čtěte více

16 789 500 Kč

650 000 €

583 962 £

739 105 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nově postavená vila se rozkládá na ploše 320 m2. Srdcem vily je obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, který navazuje na terasu s bazénem a vířivkou. Jedna ložnice je v přízemí a další dvě s koupelnou se nalézají v prvním patře. Vyjdete-li na střechu vily, ocitnete se na otevřené terase s krásným panoramatickým výhledem na moře. V suterénu jsou k dispozici dvě parkovací místa a komora.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247