Zpět na výpis

Moderní vila s nádhernými výhledy nedaleko Marseille

4 1 ano
ID: FR0067

Tato vila je zasazena v klidné zeleni a obklopena modří Azurového pobřeží, zároveň je v dosahu potřebných služeb a za dvacet minut jste na letišti v Marseille...

Čtěte více

45 263 750 Kč

1 750 000 €

1 577 354 £

1 985 601 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato moderní vila se nalézá uprostřed zelené oblasti kolem úžasného pobřeží Calanques. Do centra Marseille se dostanete za 20 minut vlakem a po dvacetiminutové jízdě autem jste na letišti. Nejbližším městem je Ensues La Redonne. Vila je situována ve slepé ulici a rozkládá se na 230m2 a třech poschodích. Vejdeme-li do obývacího pokoje v přízemí, hned nás uchvátí krásné panoramatické výhledy skrze skleněná dvojitá francouzská okna. Hlavní obytný prostor doplňuje otevřená kuchyně, snídaňový bar a jídelna, jež volně pokračuje na terasu. Terasu je možné zastnínit pomocí elektronicky ovládané markýzy. V přízemí se také nachází studovna/ložnice, dále pak technická místnost/prádelna, vinný sklep, hostovská šatna a toaleta. Točité schodiště nás zavede do prvního patra, kde je k dispozici hlavní ložnice s vlastní koupelnou (dvě umyvadla, jacuzzi, sprcha) a krásným výhledem. Sestoupíme-li níže, ocitneme se u bazénu zdobeným mozaikou (9 x 5 m) a jacuzzi, a ještě o úroveň níže nalezneme samostatný hostovský apartmán s kuchyňkou a vlastní koupelnou. Níže se nachází letní kuchyně se zónou ke grilování a sluneční terasa. Vedle vily je situován další hostovský apartmán se samostatným vchodem a rovněž s výhledem na záliv; naleznete zde i hřiště na petanque. Dům je vybaven dvojitými skleněnými okny, alarmem připojeným k monitorovací stanici, bezpečnostním kamerovým systémem CCTV, bezpečnostními vraty a garáží, jež lze otevírat dálkově, a osvětlením na terase, rovněž ovládaným na dálku. Topení je centrální olejové, nedávno byl instalován bojler Chappée a nechybí podlahové topení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247