Zpět na výpis

Moderní vila obklopená olivovníky v Ligurii, Imperia

3 1 000m
ID: IT0374

Tato moderní vila zaujme především svou polohou, nachází se totiž pouze 1 km od moře a od…

Čtěte více

18 630 000 Kč
690 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila leží je pár minut chůze od moře a od centra města Imperia, je obklopena olivovníky a klidem. Vila má dvě podlaží a skládá se v přízemí ze vstupní haly, kuchyně a jídelny, prostorného obývacího pokoje, dvoulůžkového pokoje s vlastní koupelnou a prádelny. V prvním patře je ložnice s manželskou postelí, koupelna, další místnost nyní sloužící jako posilovna, šatna a terasa. K dokolnalosti chybí už jen vybudovat bazén nebo kryté parkovací stání. Jedná se o hezkou, stylovou vilu s pěknou udržovanou zahradou. Celková plocha domu je 210 m², plocha zahrady je 1600 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247