Zpět na výpis

Moderní vila 10 minut chůze od pláže

4 1 800m
ID: PT0207

Designová moderní vila u města Albufeira jen necelých 10 minut chůze od překrásné pláže Sao Rafael…

Čtěte více

24 413 400 Kč

990 000 €

839 670 £

1 046 887 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato plně vybavená cca. 300 m2 velká, moderní vila byla postavena v roce 2018 na pěkném 859m2 velkém pozemku v klidné čtvrti pouhých 800m od nádherné, písečné pláže Sao Rafael. Vila je v klidné zelené čtvri na okraji města Albufeira s veškerou občanskou vybaveností a spoustou kulturního i sportovního vyžití. Od vily lze dojít nejen na pláž, ale i do obchodu a do kavárny. Letiště ve Faru je 35 minut jízdy od vily a na letiště do Lisabonu se dostanete za 2 hodiny po dálnici. V přízemí vily je velký obývací pokoj s jídelní a kuchyňskou částí. Kuchyň je moderní, designová, stejně jako nábytek, který lze také odkoupit. Dále je v přízemí jedna ložnice s koupelnou. V prvním patře jsou další tři ložnice, každá s vlastním příslušenství a vestavěnými skříněmi. Je zde také velká hala, které lze dát další využití. Všechny ložnice mají balkóny, z ložnice v přízemí se vyjde rovnou do zahrady. V suterénu je velká garáž pro několik aut. Vilu obklopuje příjemná zahrada s prostorem pro outdoor dining. V zahradě je bazén 8x3m. Vila je vybavena všemi moderními vymoženostmi: Siemens klimatizace na teplý a studený vzduch, instalace topení v podlaze, alarm, solární panel na teplou vodu na střeše, elektrické rolety, automatické osvětlení a zavlažování zahrady, centrální vysavač, krb, barbecue. Je připravená k nastěhování. Zároveň lze vilu pronajímat se zajímavým výnosem okolo 5% ročně. O ten se postará místní profesionální agentura.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247