Zpět na výpis

Moderní prosklená vila v golfové oblasti, Vilamoura

4 1 2 300m
ID: PT0177

Vzdušná prosklená vila se čtyřmi ložnicemi a bazénem v prestižní golfové oblasti…

Čtěte více

64 200 000 Kč

2 500 000 €

2 169 945 £

3 014 792 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi moderní prosklená vila se nachází v oblasti Vilamoura, která patří k nejkrásnějším letoviskům v jižním Portugalsku nejen pro své pláže, ale i díky pěti 18 jamkovým golfovým hřištím Milenium Laguna golf. Nemovitost se rozkládá na velkorysém pozemku a díky velkým proskleným plochám, které propouští světlo, je nádherně vzdušná. Hned v přízemí se nachází velký otevřený prostor, který se skládá z obývacího pokoje odděleného prosklenou stěnou s posuvnými dveřmi po celé její délce od terasy a bazénu. Je zde plně vybavená a velmi moderní kuchyně s jídelním koutem a 2 útulné ložnice s vlastní koupelnou. V prvním patře se nachází další 2 velké a světlé ensuite ložnice, jedna z nich navíc s prostornou šatnou. Obě ložnice a jedna z koupelen jsou opatřeny posuvnými dveřmi, odkud vede přístup na krásnou terasu s ještě krásnějším výhledem na zahradu a golfová hřiště. Na chodbě se nachází úložný prostor a navíc koupelna pro hosty. V suterénu najdete garáž, prádelnu a spoustu úložného prostoru. Vila má celkem 4 ložnice, ale je zde možnost zbudovat další 2 a to jednu v přízemí a druhou v prvním patře. Vilamoura patří k nejvybranějším letoviskům Algarve. Zdejší pláže jsou plné zlatavého písku, který omývají křišťálově čisté vody oceánu. Najdete zde zábavní parky, krásné přístavy i historická města. V okolí se také nacházejí pohádkové pláže. Příkladem toho je Praia da Falesia, kterou lemují úchvatné útesy v okrové a bílé barvě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247