Zpět na výpis

Moderní přízemní apartmán se zahradou

2 1 5 800m
ID: PT0196

Moderní dvouložnicový přízemní apartmán se zahradou jen 10 minut od písečných pláží v Algarve

Čtěte více

12 199 200 Kč

480 000 €

408 232 £

541 970 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán se nachází v uzavřeném luxusním komplexu ostatních bytů se soukromými bazény a je obklopen krásnými upravenými zahradami. Apartmán byl kompletně zrekonstruován a bylo přidáno mnoho nových funkcí, jako například podlahové vytápění, nová dvojitá okna, vysoce kvalitní kuchyně se snídaňovým barem, nová klimatizace a všechny nové kuchyňské spotřebiče. Vstup do bytu je skrze uzaveřenou terasu.

Apartmán nabízí 2 ložnice, jedna s vlastní koupelnou, plně vybavená kuchyň se servírovacím oknem do jídelny, prádelna, prostorný obývací pokoj s vstupem na terasu, na zahradu a do areálu společných bazénu. V této uzavřené komunitě jsou 2 bazény a každý apartmán má vyhrazenou parkovací plochu. Méně než 5 minut chůze se nachází fantastický tenisový klub, supermarket, lékařské centrum a vyhlášená tapasová restaurace. Golf Vale do Lobo a pláž jsou jen pár minut chůze od hotelu. Vale do Lobo se nachází pouhých 15 minut od mezinárodního letiště Faro.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247