Zpět na výpis

Moderní penthouse s výhledem na moře, Porto Santa Margherita

2 1 ano 150m
ID: IT0924

Prestižní penthouse v Porto Santa Margherita s bazénem a výhledem na moře se nachází jen 150 metrů od centra. K tomuto bytu náleží i dvě parkovací místa.

Čtěte více

6 806 800 Kč

280 000 €

232 870 £

317 674 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V pěkné rezidenci v Porto Santa Margherita, vybavené bazénem a méně než 150 metrů od centra a moře, se nachází tato prestižní nemovitost, ideální pro ty, kteří chtějí exkluzivní bydlení přímo s výhledem na bazén a na moře. Tento apartmán je v šestém a zároveň posledním patře elegantního kondominia postaveného v 70. letech, pro které je plánována rekonstrukce (náklady nese prodávající).

Byt nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, vestavěné skříně, dvě dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi v každém pokoji, moderní koupelnu s velkou sprchou a krásnou terasu. V bytě jsou automatické markýzy a rolety, klimatizace a bezpečnostní dveře. Dále k bytu náleží dvě parkovací místa ve dvoře kondominia, kde je i oplocené úložiště kol.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846