Zpět na výpis

Moderní elegantní vila v prestižní rezidenční oblasti, Lignano Pineta

1 000m
ID: IT0522

Moderní elegantní vila obklopená zelení v prestižní rezidenční čtvrti, s citlivě funkčně řešeným prostorem, 1 km od moře v přímořském letovisku Lignano…

Čtěte více

16 250 850 Kč

630 000 €

565 956 £

710 948 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízená moderní vila je obklopená zelení a nachází se v prestižní rezidenční čtvrti ve vzdálenosti zhruba 1 km od moře. Dům má elegantní design a nabízí velkorysý a flexibilní prostor, který je vystavěn kultivovanými architektonickými prvky, které citlivě definují prostor a vytvářejí pravé souznění mezi exteriérem a interiérem. V obytné oblasti sdílejí všechny místnosti světlost a přívětivou atmosféru, přičemž je podporována funkční autonomie, aniž by se plýtvalo prostorem. Na prvním podlaží se kromě oblasti pro spaní nachází lodžie, která je užívána jako obývací prostor, kde se můžete těšit z čerstvého vzduchu v prostoru chráněném zastřešením. Dalším příjemným prvkem je vysoce kvalitní solárium a vířivková koupel na horním podlaží, která vytváří příjemný dojem soukromé pláže s vysokým komfortem. Letiště v Benátkách a Terstu jsou vzdálená zhruba 1 hodinu a 15 minut jízdy.. Lignano je dostupné také přímou jízdou autem, která trvá z Prahy zhruba 8 hodin a 15 minut.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247