Zpět na výpis

Moderní byty ve Schladmingu

2-3
ID: AT0022

Na slunné stráni nad Schladmingem hned u sjezdovky a centra půvabné vesničky Rohrmoos s obchodem a restauracemi nabízíme několik posledních bytů pro kombinaci pronájmu a vlastního užití…

Čtěte více

12 444 368 Kč - 16 321 118 Kč

481 500 € - 631 500 €

417 330 £ - 547 340 £

580 671 $ - 761 566 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V prosluněné budově postavené v roce 2014 pár metrů od sjezdovky (v zimě dojezd až k budově na lyžích) a centra půvabné vesničky Rohrmoos nabízme poslední, plně vybavené apartmány s podzemním parkováním a terasami s nádhernými výhledy na masiv Dachsteinu. Nové, zcela dostavěné apartmány na sjezdovce v Rorhmoosu jsou skvělou kombinací vlastního užití a plně zajištěného pronájmu. O pronájem se stará místní agentura. K dispozici jsou již jen 2 velké tříložnicové apartmány a 3 velké duplexy na dvou patrech, každý se 2 ložnicemi. Ke každému apartmánu jsou 2 parkovací místa v podzemní garáži v ceně. Všechny apartmány mají terasy s výhledem na sjezdovky a malebné alpské okolí.Jsou vybavené moderním nábytkem, včetně kuchyně s kvalitními spotřebiči. V suterénu objektu je velké wellness a dostatek místa, kde si mohou hrát děti při deštivých dnech. Ve Schladmigu je 110 propojených kilometrů sjezdovek a mnoho km běžkařských a turistických tratí. Dolů do Schladmingu se dostanete autem za 5 minut. Jezdí tam ale i pravidelný autobus.Lyžařská oblast Schladmingu je součástí větší oblasti s permanentkou Ski Amadé s možností lyžování až na 860 km sjezdovek, které jsou vesměs jen kousek jízdy autem. Energetická třída: C.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247