Zpět na výpis

Moderní byt v La Ciaccia s výhledem na moře

2 ano 50m
ID: IT1047

Krásný moderní byt v rezidenční čtvrti nabízí výhled na moře, prostor pro relaxaci a také blízkost rušného městečka Valledoria s veškerými potřebnými službami.

Čtěte více

4 079 625 Kč

165 000 €

142 227 £

174 403 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Byt k prodeji v La Ciaccia na Sardínii je součástí nově postaveného apartmánového komplexu a nachází se pouhých 50m od moře.

Apartmán o velikosti cca 60 m2 se nachází v prvním patře. Skládá se z dvoulůžkové ložnice, ložnice s palandou, koupelny se sprchovým koutem, šatny a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Přes francouzské dveře se dostanete na krytou terasu s nádherným výhledem na moře.

Byt je plně vybaven s klimatizací v obývací části a v ložnicích. Nachází se v rezidenční čtvrti a je vybaven soukromým parkovištěm. Písečná pláž je vzdálena asi 400 m, centrum městečka je pár minut pěšky. Letiště v Algheru je 75 km daleko, v Olbii 90 km. Hlavní přístavy v Olbii a Porto Torres jsou ve vzdálenosti 90 km, respektive 45 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528