Zpět na výpis

Moderní apartmány u pláže a gofového hřiště, Albufeira

2 1 200m
ID: PT0186

Luxusní moderní apartmány umístěné v golfovém rezortu nedaleko pláže…

Čtěte více

7 131 672 Kč

289 200 €

245 285 £

305 818 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto luxusní a moderní apartmány se nachází jen pár kroků od krásných pláží v letovisku s vlastním golfovým hřištěm, přímo v srdci jednoho z nejznámějších středisek v Albufeira. Apartmány byly s pečlivostí zrekonstruovány za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Jejich užitná plocha činí 120 m2. Skládají se z 2 ložnic a 2 koupelen, plně vybavené dřevěné kuchyně s posuvným systémem dvířek a troubou, mikrovlnou troubou, keramickou varnou deskou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Najdete zde i obývací prostor a pěkný balkon s výhledem do zahrady nebo na bazén. Apartmány mají velké vnitřní prostory, které jsou vyzdobeny stěnami obloženými dřevem a všechny jednotky jsou plně klimatizované. Apartmány se nacházejí v soukromém kondominiu s tenisovými kurty, několika bazény, restauracemi a luxusními pětihvězdičkovými hotely.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247