Zpět na výpis

Moderní apartmány se střešní terasou a výhledem na moře

2 1
ID: PT0188

Krásné dvou a tříložnicové apartmány nedaleko města i pláže v soukromém kondominiu se společným bazénem v Lagosu na západním Algarve...

Čtěte více

10 690 000 Kč - 14 966 000 Kč

400 000 € - 560 000 €

365 258 £ - 511 361 £

473 323 $ - 662 652 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto skvostné apartmány v Lagosu byly navrženy podle nejnovějších trendů a postaveny za použití vysoce kvalitních materiálů. Jejich poloha byla strategicky zvolena tak, aby se nacházely v docházkové vzdálenosti od města s veškerou občanskou vybaveností a zároveň v blízkosti zdejších rajských pláží. Apartmány se nachází v soukromém komplexu a dokonale harmonicky zapadají do okolí. Apartmány se skládají z 2 nebo 3 ložnic a jejich interiér je laděn v elegantním moderním designu. Najdete zde prostorný obývací pokoj opatřený prosklenými okny od podlahy až ke stropu do kterého se otevírá integrovaná kuchyně, koupelnu v každé z ložnic a navíc 1 toaletu pro hosty. Apartmány v přízemí mají vlastní soukromou zahradu a jsou opatřeny velkými prostornými terasami. Apartmány v prvním patře zase zahrnují vlastní střešní terasu s úchvatným výhledem na moře. Volitelnou možností je zde vířivka, která se dá přistavět buď v zahradě, nebo na střešní terase. Po technické stránce jsou vybaveny klimatizací, topným systémem, podlahovým vytápěním v koupelnách, solárními panely pro teplou vodu a centrálním vakuovým systémem. Na výběr jsou dva druhy apartmánů: 2 ložnicové apartmány za cenu od 400 000 – 430 000 EUR. 3 ložnicové apartmány za cenu od 510 000 – 560 000 EUR. Pro každý byt je k dispozici soukromé parkovací místo v podzemní garáži. Kondominium nabízí i krásný společný bazén, velké upravené zahrady a tělocvičnu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247