Zpět na výpis

Moderní apartmány ve výstavbě ve Fonte Santa

1-3 1 ano 750m
ID: PT0213

Tyto jedinečné a moderně vybavené apartmány s bazénem a výhledem se nacházejí ve Fonte Santa v Quarteiře a jsou vzdálené pouhých 750 m od pláže.

Čtěte více

11 790 350 Kč

485 000 €

403 365 £

550 257 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto luxusní nové byty se nachází ve Fonte Santa v Quarteiře. Byty jsou velmi detailně propracované a energeticky udržitelné. Byty vynikají jednotlivými funkcemi jako jsou solární panely pro ohřev užitkové vody, LED světlo vložené do stropů kuchyní a do příborníků, elektrické rolety, vchodové dveře do bytu s vysokou ochranou, klimatizace LG v ložnicích a obývacích pokojích, elektrické podlahové vytápění v celém bytě, digitální barevný videotelefon, garážové stání se zásuvkou pro nabíjení elektrických vozidel a sklad v suterénu. Tyto jedinečné byty nabízí i prostorné balkony s výhledem na hory, na moře a na město Quarteira a Mar. Toto uzavřené kondominium s bazénem se slanou vodou a s integrovaným osvětlením nabízí jedinečný luxus a zároveň disponuje vynikající lokalitou, jen 750 m od pláže a cca 25 minut jízdy od mezinárodního letiště Faro.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247