Zpět na výpis

Moderní apartmány bez nutnosti pronájmu, Irdning

1-3
ID: AT0076

Moderní projekt nových a prostorných apartmánů na hezkém místě v centru městečka Irdning s dobrou dostupností k místním oblíbeným lyžařským oblastem...

Čtěte více

4 266 107 Kč - 7 973 355 Kč

167 069 € - 312 252 €

147 453 £ - 275 589 £

190 392 $ - 355 842 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Moderní a vysoce kvalitní rezidenční komplex bude postaven na jednom z nejkrásnějších míst v centru městečka Irdning, které leží jen 10 minut jízdy od lyžařské oblasti Tauplitz – Tauplitzalm a jen asi 30 minut od oblasti Schladming. V Irdningu je veškerá občanská vybavenost. Osvědčená dřevěná konstrukce v kombinaci s prověřeným tepelně izolačním systémem zaručuje nízké provozní náklady. V projektu vznikne celkem 12 apartmánů s plochou od 55 m² do 115 m² s jednou až třemi ložnicemi. Apartmány jsou momentálně ve výstavbě, a proto je možné zohlednit přání zákazníka. K vybavení patří mimo jiné dřevěné podlahy a energeticky úsporné podlahové vytápění. Apartmány v přízemí mají předzahrádky, apartmány ve vyšších patrech mají balkony. V ceně všech apartmánů je venkovní parkovací místo. Za doplatek je možné toto místo vyměnit za stání v podzemní garáži nebo lze k venkovní místu dokoupit další místo venku nebo v podzemní garáži. Apartmány jsou bez povinnosti pronájmu, a proto se prodávají nezařízené. Stavba započne v dubnu 2018 a bude dokončena na jaře 2019.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247