Zpět na výpis

Moderní apartmán ve skvělé lokalitě ve Villa Gadea Altea

2 2 ano
ID: SP0137

Luxusní byt s prostornými místnostmi u moře….

Čtěte více

8 919 975 Kč

345 000 €

307 479 £

400 574 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Sofistikovaný apartmán, v moderním stylu s luxusními detaily se nachází u moře v jedné z nejlepších částí Altey. Na 140 m2 se nachází hala, velký obývací pokoj, otevřená kuchyně, prádelna, 2 ložnice, koupelna s WC a další WC. Z obývacího pokoje se vyjde na krásnou terasu s jacuzzi. Další terasa je u jedné z ložnic. Obě terasy mají krytou část. k apartmánu patří i soukromá zahrada a dále přístup do společné zahrady se 2 bazény.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247