Zpět na výpis

Moderní apartmán v toskánském městečku k prodeji

1-3 ano 7 000m
ID: IT0589

Prostorný a okouzlující apartmán s výhledem na moře umístěný ve starobylém paláci v srdci toskánského městečka Castagneto Carducci…

Čtěte více

5 427 450 Kč

210 000 €

181 660 £

254 918 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Okouzlující a velmi prostorný apartmán, který nabízíme k prodeji či investici s možností zisku z pronájmu se nachází v srdci historického městečka Castagneto Carducci v budově starobylého paláce. Apartmán s výhledem na moře vzdálené zhruba 7 km nabízí široké možnosti využití. V prostorném obývacím pokoji lze zbudovat další 2 ložnice, je zde možnost umístit 5-6 lůžek. K bytu vede dvojí přístup: jeden vstup je veden z prvního patra a druhý z třetího a zároveň posledního patra. Výhodná je i poloha apartmánu. Nachází se v docházkové vzdálenosti od veškerého místního vybavení včetně typických restaurací, barů a vináren čerpajících ze slavné vinařské oblasti Bolgheri. K parkování slouží dostatečná plocha o rozloze 150 m2. Užitná plocha apartmánu činí 98 m2. Při vstupu z přízemí je rozčleněna na velmi prostorný obývací pokoj s krbem, který lze rozdělit na jeden nebo dva menší pokoje, kuchyň s jídelním koutem, 1 ložnici s manželskou postelí a koupelnu se sprchovým koutem. Za zmínku stojí i výhledy z obývacího pokoje na siluety starobylých budov a věží a jeho členění do několika prostor oddělených kamennými portály, které bytu dodávají na vzdušnosti a unikátnosti. Ačkoliv se apartmán nachází ve staré budově, byl nedávno pečlivě zrekonstruovaný za užití vysoce kvalitních materiálů a je ve vynikajícím stavu. Byl zachován i původní toskánský ráz nemovitosti včetně krovů, odhalených cihlových stropů, nebo podlah. Byt je kompletně vybavený a zařízený s ohledem na veškeré pohodlí. Je vybaven všemi inženýrskými sítěmi a plynovým topením. V jeho okolí se nachází mnoho zajímavostí. Zhruba 10 km odsud se rozléhají slavné vinice Bolgheri, 7 km pláže v Marina di Castagneto Carducci, 15 km přístav v San Vincenzo a 5 km městečko Donoratico, jemuž dominuje stejnojmenný středověký hrad.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528