Zpět na výpis

Moderní apartmán v centru Kaprunu

2
ID: AT0185

Skvěle položený moderní apartmán v centru Kaprunu na prodej k turitistickému pronájmu se zajímavým výnosem...

Čtěte více

14 102 000 Kč

550 000 €

470 522 £

647 653 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní lyžařský apartmán na prodej ve výhodně umístěném horském resortu v centru Kaprunu, jen pár kroků od lyžařského vleku Schaufelberg / Maiskogel.

POLOHA: Oblast Kaprun / Zell am See je světově proslulým sportovním střediskem díky krásnému poloze mezi jezerem a horami, ledovci Kitzsteinhorn a také díky vynikající infrastruktuře. Oblast nabízí přes 138 km sjezdovek pro všechny úrovně lyžařů, pro klasické lyžování je zde více jak 100 km tras. Letní sezóna zve outdoorové nadšence na další dobrodružství, jako je horská turistika a cykloturistika, golf na dvou 18jamkových hřištích a v neposlední řadě řada vodních sportů na jezeře Zell. Resort má krásnou polohu v centru oblíbeného lyžařského střediska Kaprun s výhledem na řeku. Zastávka skibusu, supermarket a mnoho restaurací a barů jsou nedaleko.

NEMOVITOST: Apartmán má rozlohu cca. 68m2 plus 9m2 balkon a 18m2 terasa. Je zařízen v moderním alpském stylu.

UŽITÍ: Jedná se o investiční nemovitost s povinným pronájmem v kombinaci s vlastním užitím. O profesionální pronájem se zajímavým výnosem se bude starat renomovaná agentura.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247