Zpět na výpis

Moderní apartmán s výhledem na moře, Savudrija

2
ID: CH0060

Krásný apartmán u moře a golfové hřiště v blízkosti hranic se Slovinskem v Savudriji...

Čtěte více

6 342 650 Kč

235 000 €

215 282 £

277 008 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný a moderní apartmán se nachází na poloostrově Istria v městečku Savudrija v blízkosti místního profesionálního golfového hřiště a golfového klubu Adriatic. Byt se nachází v moderní budově pouze se 4 byty. Budova je nově postavená a obložená kamenem. K bytu patří v suterénu garáž a skladovací prostor. Apartmán je umístěn v přízemí, má plochu cca 70 m2 a sestává z obývacího pokoje s vybavenou kuchyní a s jídelnou v prosklené lodžii. Dále jsou zde 2 ložnice – jedna s manželskou postelí a jedna se 2 samostatnými lůžky – a koupelna. K apartmánu patří také soukromá zahrádka, ze které je krásný výhled na moře na město Portorož v dálce.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247