Zpět na výpis

Moderní apartmán s výhledem na moře, Savudrija

2
ID: CH0060

Krásný apartmán u moře a golfové hřiště v blízkosti hranic se Slovinskem v Savudriji...

Čtěte více

6 073 575 Kč

235 000 €

203 681 £

283 401 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný a moderní apartmán se nachází na poloostrově Istria v městečku Savudrija v blízkosti místního profesionálního golfového hřiště a golfového klubu Adriatic. Byt se nachází v moderní budově pouze se 4 byty. Budova je nově postavená a obložená kamenem. K bytu patří v suterénu garáž a skladovací prostor. Apartmán je umístěn v přízemí, má plochu cca 70 m2 a sestává z obývacího pokoje s vybavenou kuchyní a s jídelnou v prosklené lodžii. Dále jsou zde 2 ložnice – jedna s manželskou postelí a jedna se 2 samostatnými lůžky – a koupelna. K apartmánu patří také soukromá zahrádka, ze které je krásný výhled na moře na město Portorož v dálce.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247