Zpět na výpis

Mimořádná luxusní vila s výhledem

4 1 12 400m
ID: PT0202

Mimořádná luxusní vila s výhledem se nachází ve Vale Judeu s výhledem na ocenán.

Čtěte více

86 411 000 Kč

3 400 000 €

2 891 644 £

3 838 953 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato výjimečná luxusní vila zaujímá záviděníhodnou polohu na svahu s výhledem na Vilamoura k oceánu. Vilu navrhl architekt Pedro Afonso v moderním stylu. Vila má elektrickou bezpečnostní bránu, slunečné terasy, vyhřívaný bazén, venkovní kuchyňku a gril. Vstupní prostor je zakončen ručně broušenými břidlicovým obložením spolu s vodopádem.

Vstupní hala vede do hlavní přijímací místnosti rozdělené centrálním krbem na jídelnu a obývací místnost, kde se panoramatické dveře otevírají ke sluneční terase a k bazénu. Před obývacím pokojem je velká knihovna. Do kuchyně a jídelny je přístup také z hlavní vstupní haly, ložnice s vlastní koupelnou se soukromou zahradou a koupelna pro hosty. Otevřené schodiště vede až do prvního patra, kde se nachází hlavní ložnice s velkou šatnou a koupelnou vedoucí do vlastní zahrady ve dvoře. Ve vile se také nachází suana, vířivka, tělocvična, menší lázně, kulečníkový stůl, vinný sklípek a dvojgaráž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247