Zpět na výpis

Mimořádná kamenná vila s krásným bazénem, Ičići

5 1 ano 400m
ID: CH0050

Prostorná osobitá vila s krásným venkovním bazénem a s prostornou garáží, nedaleko moře a centra města. V oblasti pohoří Učka, Ičići, Opatijská riviéra...

Čtěte více

22 695 000 Kč

890 000 €

746 939 £

997 232 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízena velmi osobitá prostorná vila, která byla v roce 2017 renovovaná, a to s pomocí vysoce kvalitních materiálů, díky kterým byla zachována její původní struktura stavby ze silných kamenných stěn. Vila se nachází na pozemku o rozloze 450 m² a patří k ní nádherný venkovní bazén o rozloze 56 m². Najdeme zde také starý pramen čerstvé vody, který pramení z pohoří Učka. Vila je vzdálená od moře 400 m a stejně tak je vzdálená 400 m od centra města. Vnitřní prostor sestává ze dvou podlaží. V přízemí najdeme 2 ložnice, kamennou koupelnu, kuchyni s jídelnou a sklepní prostor. Z přízemí je také možné vyjít na terasu, kde najdeme prostor pro grilování a krásný plavecký bazén. Na prvním podlaží se nacházejí tři ložnice, dvě koupelny, kuchyně, jídelna a obývací pokoj s balkónem a venkovní terasou. Nemovitost má k dispozici prostornou garáž a celkem 4 parkovací místa. Nemovitost se nachází v Ičići, které je součástí přímořského letoviska Opatija. Ičići leží na východním pobřeží Istrie, zhruba 18 km jihozápadně od Rijeky. V blízkosti se nachází přírodní park Učka, který se svojí bujnou vegetací velmi liší od ostatních hor v oblasti a nabízí tak příjemné prostředí pro osvěžení v době letního horka. Ičići je dostupné z Prahy jízdou autem v čase zhruba 9 hodin, případně letecky na letiště v Pule, které je od města vzdálené 1 a půl hodiny jízdy.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247