Zpět na výpis

Mimořádná kamenná vila s krásným bazénem, Ičići

5 1 ano 400m
ID: CH0050

Prostorná osobitá vila s krásným venkovním bazénem a s prostornou garáží, nedaleko moře a centra města. V oblasti pohoří Učka, Ičići, Opatijská riviéra...

Čtěte více

23 798 600 Kč

890 000 €

814 881 £

1 049 830 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízena velmi osobitá prostorná vila, která byla v roce 2017 renovovaná, a to s pomocí vysoce kvalitních materiálů, díky kterým byla zachována její původní struktura stavby ze silných kamenných stěn. Vila se nachází na pozemku o rozloze 450 m² a patří k ní nádherný venkovní bazén o rozloze 56 m². Najdeme zde také starý pramen čerstvé vody, který pramení z pohoří Učka. Vila je vzdálená od moře 400 m a stejně tak je vzdálená 400 m od centra města. Vnitřní prostor sestává ze dvou podlaží. V přízemí najdeme 2 ložnice, kamennou koupelnu, kuchyni s jídelnou a sklepní prostor. Z přízemí je také možné vyjít na terasu, kde najdeme prostor pro grilování a krásný plavecký bazén. Na prvním podlaží se nacházejí tři ložnice, dvě koupelny, kuchyně, jídelna a obývací pokoj s balkónem a venkovní terasou. Nemovitost má k dispozici prostornou garáž a celkem 4 parkovací místa. Nemovitost se nachází v Ičići, které je součástí přímořského letoviska Opatija. Ičići leží na východním pobřeží Istrie, zhruba 18 km jihozápadně od Rijeky. V blízkosti se nachází přírodní park Učka, který se svojí bujnou vegetací velmi liší od ostatních hor v oblasti a nabízí tak příjemné prostředí pro osvěžení v době letního horka. Ičići je dostupné z Prahy jízdou autem v čase zhruba 9 hodin, případně letecky na letiště v Pule, které je od města vzdálené 1 a půl hodiny jízdy.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247