Zpět na výpis

Mezonet jen pár minut chůze od pláže, Lignano

2
ID: IT0958

Mezonetový apartmán se 2 ložnicemi ve velmi klidné a známé rezidenci s bazénem v Lignanu blízko moře, restaurací, zmrzlináren nebo obchodů...

Čtěte více

3 990 940 Kč

157 000 €

133 664 £

178 024 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tento dvoupatrový apartmán se zahradou a parkovacím místem se nachází v dobře udržované rezidenci s bazénem v Lignano Sabbiadoro. Rezidence je situovaná mezi Lignano Sabbiadoro a Pineta a v blízkosti se nachází několik supermarketů, trafiky, bary, restaurace, zmrzlinárny. Pláže je cca 10 minut chůze od domu.

Byt o ploše 61 m2 se nachází uvnitř budovy B, která má tu výhodu, že je daleko od silnice. Zahradu u domu je určena k exkluzivnímu využívání majiteli bytu. Do bytu se vchází soukromým vstupem přes zahradu. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, v prvním patře jsou dvě ložnice a koupelna. K bytu patří také sklep o velikosti 4 m2 a exkluzivní parkovací stání.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846