Zpět na výpis

Městské domy s krásným výhledem na moře, Algorfa

2-3 1 ano
ID: SP0291

Městské domy v Algortě s krásným výhledem na moře, mající přístup k bazénu a golfovému hřišti

Čtěte více

3 602 880 Kč

139 000 €

122 999 £

161 840 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Residenční objekt Los Lagos se nachází v Algorfě blízko golfových hřišť. Nemovitosti mají přístup ke společnému bazénu a mají nádherný výhled na moře, golfové hřiště a obklopuje je příroda. K dispozici jsou 2 nebo 3 lůžkové městské domy s 2 koupelnami se zahradou a soláriem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247