Zpět na výpis

Menší vilka na pláži v Portopalo

2 ano 5m
ID: IT0384

Skvělá vilka přímo na pláži na Sicílii…

Čtěte více

5 176 000 Kč

200 000 €

176 547 £

234 399 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato menší, velmi hezká vilka se nachází přímo na pláži v Portopalo s krásným, ničím nerušeným výhledem na moře. Vila se skládá ze vstupní haly, obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a koupelny. Je zde také terasa s výhledem na moře a na malebné okolí. V docházkové vzdálenosti od centra města nebo populárního přímořského letoviska Carratois. Letiště v Catanii je vzdálené 111 km. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v blízkém okolí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247