Zpět na výpis

Menší venkovský dům v Toskánsku, Montescudaio

2
ID: IT0339

Menší, ale velmi hezký domek na venkově v Toskánsku s možností…

Čtěte více

10 665 000 Kč
395 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující domek se nachází asi 2 kilometry od obce Montescudaio uprostřed nádherné toskánské venkovské krajiny. Dům vás na první pohled okouzlí svou jednoduchostí a typickou toskánskou atmosférou. Vnitřně je dům rozdělen na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice a koupelnu. Dům má sice menší plochu, je možné jej však rozšířit o dalších 60 m². Pokud byste postrádali bazén, lze jej též na zahradě dobudovat. Plocha pozemku je 3000 m². Dům leží nedaleko obce Montescudaio, které se nachází v údolí řeky Ceciny (Val di Cecina), jenž je známé svou nádhernou toskánskou krajinou s vlnitými kopečky, které nabízí jedinečné výhledy do panenské krajiny. Je to stále ještě jedna z méně rozvinutých částí Toskánska nedotčená přílišným rozvojem turistického ruchu. Malá historická městečka, která najdete skoro každých deset kilometrů nabízí klasické toskánské obchůdky a restaurace. Na samotách mezi nimi jsou historické kamenné domy s velkými pozemky, na kterých jsou často olivové háje a vinice. Je to ryzí Toskánsko, zároveň ne příliš vzdálené moři a letiště v Pise (přímé lety do Prahy 3xtýdně).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247