Zpět na výpis

Malebný apartmán v rezortu s bazénem u San Gimignana

2 1
ID: IT1149

Krásný, jednoduše udržovatelný apartmán v rezortu s bazénem v srdci toskánské krajiny

Čtěte více

8 085 860 Kč

332 000 €

284 673 £

357 528 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V malebné kopcovité krajině u historického města San Gimignano v srdci Toskánska nabízíme tento útulný apartmán, který je součástí příjemného rezortu se společným bazénem. Rezort vznikl pečlivou rekonstrukcí středověkého hradu a ze zahrady a oken apartmánů se nabízejí úchvatné pohledy na San Gimignano s jeho charakteristickými věžemi. Budova je ponořena v rozložité udržované zahradě s bazénem. Apartmán o výměře 98m2 tvoří prostorný obývací pokoj v tradičním stylu s kuchyňským koutem, 2 ložnice a 2 koupelny/WC a půda. Ideální prázdninová nemovitost pro ty, kteří chtějí objevovat toskánská městečka a kulturu a hledají bezproblémovou nemovitost. San Gimignano je vzdáleno asi 1h20 jízdy od letiště v Pise a asi 1h od letiště ve Florencii. Z Prahy sem dojedete asi za 11h30 jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528