Zpět na výpis

Malebná chaloupka v horách blízko Trenta

2
ID: IT1357

Malebná horská chata uprostřed krásné přírody nedaleko Trenta a Val di Fiemme

Čtěte více

6 941 175 Kč

285 000 €

244 373 £

306 914 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Útulná chata v tradičním stylu a perfektním stavu je ponořena v zeleni v horách nad Trentem v lokalitě Montesover. Nemovitost se nachází asi 45 minut jízdy od alpského centra Trento a asi 30 minut jízdy od lyžařského areálu Val di Fiemme. Dům o vnitřní výměře asi 100m2 se rozkládá na třech podlažích. Přízemí tvoří útulná jídelna s kuchyní a pecí, obývací pokoj s krbem a koupelna. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde jsou umístěny dvě ložnice a další koupelna. Ve sklepě se pak nachází tradiční sklípek s jídelnou a vinným barem, ideální pro večerní zábavu. K chatě také patří venkovní barbecue a pozemek o velikosti asi 5000m2. Dům je vybaven fotovoltaickým systémem, plynem a teplou vodou s možností celoročního využití.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528