Zpět na výpis

Malá vila v Toskánsku, Pastina

5 ano
ID: IT0228

Malá samostatně stojící typická toskánská vila v blízkosti obce Pastina

Čtěte více

8 164 800 Kč

315 000 €

278 738 £

366 760 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Malý rodinný dům, typická toskánská vila v blízkosti obce Pastina. Dům byl zrekonstruován v toskánském stylu s kamennými stěnami a trámovými stropy. Dům je rozdělen na dvě jednotky, každá s vlastním vchodem. V přízemí je byt o velikosti 52,87 m², který se skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic, předsíně, koupelny a venkovní pergoly. V prvním patře je jednotka o rozloze 54,30 m² a zahrnuje: prostorný obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice, pokoj a koupelnu. Z domu je možné obdivovat nádherný panoramatický výhled na zvlněné toskánské kopce a na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247