Zpět na výpis

Majestátní vila přímo u pláže v Puerto Banus

8 1 ano 10m
ID: SP0434

Luxusní majestátní vila přímo na pláži v Marbelle v luxusním letovisku Puero Banus, s bazeném vyzdobeným originálním Picassovým motivem...

Čtěte více

489 960 000 Kč

18 000 000 €

16 320 576 £

21 338 792 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tuto úžasnou majestátní vilu najdete přímo na pláži v prestižním, luxusním letovisku Puerto Banus v Marbelle. Vila se pyšní vlastním přímým přístupem na pláž, prostorným nádvořím s fontánou, odkud se vstupuje do vstupní haly se sloupy. K dispozici je Vám obrovský obývací pokoj s krbem, reprezentativní jídelna, knihovna, ranní pokoj, plně vybavená kuchyň na míru, prádelna, 6 ložnic s koupelnami, krytý vyhřívaný bazén, sauna, jaccuzi, bar, disco pokoj, ubytování pro služebnictvo a samostatný byt pro hosty s 2 ložnicemi a koupelnou, obývacím pokojem a kuchyní. Co se týká exteriéru, zaujmou Vás především velké terasy, které lákají k odpočinku, krásná zahrada, kterou doplňuje venkovní bazén vyzdobený v originálním designu podle samotného Picassa. Zahrada je u pláže ohraničena stylovým sloupovím, odtud je přímý vstup k moři. Tato báječná nemovitost je postavena ve vysokém standardu a s vysokými nároky na kvalitu, nabízí veškerý komfort v krásných kulisách Costa del Sol.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247