Zpět na výpis

Lyžařský apartmánový dům v Nauders v Tyrolsku na prodej

13
ID: AT0120

Lyžařský apartmánový dům v Tyrolsku - perfektní nabídka pro investory...

Čtěte více

43 461 000 Kč

1 650 000 €

1 475 054 £

1 957 615 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Perfektní příležitost pro investory - dobře udržovaný lyžařský apartmánový dům s 13 byty na prodej v malebném lyžařském středisku Nauders am Reschenpass v jižním Tyrolsku s možností pronajmout nebo prodat jednotlivé apartmány.

POLOHA:Nauders am Reschenpass je město unikátně zasazené jen 5 km od hranic s Itálií a Švýcarskem.Tento region nabízí nesčetné množství rekreačních aktivit. V zimě můžete navštívit 1 km vzdálenou oblast Nauders - Bergkastel s 81 km upravených širokých sjezdovek všech obtížností. Tato oblast spadá pod mnohem větší lyžařský areál Two country Ski area, který zahrnuje ještě další 4 lyžařská střediska a dohromady nabízí na 211 km sjezdovek a zimního vyžití. Jsou to Schöneben-Haideralm (3,7 km ), Watles, Trafoi am Ortler a Sulden am Ortler. Nauders ale patří ke skrytým klenotům tohoto areálu už jenom pro příznivé sněhové podmínky, které zde panují, nepřeplněné lanovky, a také díky vysoké nadmořské výšce atakující hranici 2 800 m.n.m. Lyžování na ledovci si můžete užít v nedalekém Söldenu a Kaunertalu, poblíž jsou i střediska Ischgl a Serfaus-Fiss-Ladis. Ani běžkaři zde nepřijdou zkrátka. Okolní nádherná krajina nabízí 90 km zasněžených běžkařských tras, které jsou velmi dobře značeny a procházejí třemi zeměmi: Itálií, Švýcarskem a Rakouskem. V létě se můžete nechat okouzlovat krásou zdejší přírody a pohraničního regionu obklopeného majestátními štíty hor, jezery blyštícími se v údolích a nekonečnými loukami se vzácnou florou a faunou. Místní trasy můžete objevovat jak pěšky, tak na kole. A pokud zatoužíte i po jiné zábavě, tak navštivte například švýcarský Scuol, kde se nachází nejbližší golfové hřiště.

Nemovitost se nachází v klidné lokalitě v části obce zvané Fuhrmannsloch. Přímo před domem vedou běžecké tratě.

Tato oblast je dobře napojena na dopravní uzly a další zajímavá místa. Innsbruck je vzdálen 40 minut jízdy autem a nejkrásnější letoviska a wellness centra města Sankt Moritz a italského Merana se odsud nacházejí jen hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Budova se rozprostírá na celkové ploše 1 190 m2, která zahrnuje i sklepní prostor o velikosti 253 m2. Navíc je zde 840 m2 venkovní plochy. Uvnitř se ve 3 patrech nachází 13 apartmánů o různé velikosti od kompaktních 30 m2 až po velkorysé apartmány o rozloze 130 m2. V suterénu se nachází 5 krytých garáží a 2 uzamykatelné garáže. Navíc je zde velká úložná kapacita i menší úložné prostory.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247