Zpět na výpis

Lyžařský apartmánový dům v Nauders v Tyrolsku na prodej

13
ID: AT0120

Lyžařský apartmánový dům v Tyrolsku - perfektní nabídka pro investory...

Čtěte více

44 005 500 Kč

1 650 000 €

1 492 218 £

1 848 194 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Perfektní příležitost pro investory - dobře udržovaný lyžařský apartmánový dům s 13 byty na prodej v malebném lyžařském středisku Nauders am Reschenpass v jižním Tyrolsku s možností pronajmout nebo prodat jednotlivé apartmány.

POLOHA:Nauders am Reschenpass je město unikátně zasazené jen 5 km od hranic s Itálií a Švýcarskem.Tento region nabízí nesčetné množství rekreačních aktivit. V zimě můžete navštívit 1 km vzdálenou oblast Nauders - Bergkastel s 81 km upravených širokých sjezdovek všech obtížností. Tato oblast spadá pod mnohem větší lyžařský areál Two country Ski area, který zahrnuje ještě další 4 lyžařská střediska a dohromady nabízí na 211 km sjezdovek a zimního vyžití. Jsou to Schöneben-Haideralm (3,7 km ), Watles, Trafoi am Ortler a Sulden am Ortler. Nauders ale patří ke skrytým klenotům tohoto areálu už jenom pro příznivé sněhové podmínky, které zde panují, nepřeplněné lanovky, a také díky vysoké nadmořské výšce atakující hranici 2 800 m.n.m. Lyžování na ledovci si můžete užít v nedalekém Söldenu a Kaunertalu, poblíž jsou i střediska Ischgl a Serfaus-Fiss-Ladis. Ani běžkaři zde nepřijdou zkrátka. Okolní nádherná krajina nabízí 90 km zasněžených běžkařských tras, které jsou velmi dobře značeny a procházejí třemi zeměmi: Itálií, Švýcarskem a Rakouskem. V létě se můžete nechat okouzlovat krásou zdejší přírody a pohraničního regionu obklopeného majestátními štíty hor, jezery blyštícími se v údolích a nekonečnými loukami se vzácnou florou a faunou. Místní trasy můžete objevovat jak pěšky, tak na kole. A pokud zatoužíte i po jiné zábavě, tak navštivte například švýcarský Scuol, kde se nachází nejbližší golfové hřiště.

Nemovitost se nachází v klidné lokalitě v části obce zvané Fuhrmannsloch. Přímo před domem vedou běžecké tratě.

Tato oblast je dobře napojena na dopravní uzly a další zajímavá místa. Innsbruck je vzdálen 40 minut jízdy autem a nejkrásnější letoviska a wellness centra města Sankt Moritz a italského Merana se odsud nacházejí jen hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Budova se rozprostírá na celkové ploše 1 190 m2, která zahrnuje i sklepní prostor o velikosti 253 m2. Navíc je zde 840 m2 venkovní plochy. Uvnitř se ve 3 patrech nachází 13 apartmánů o různé velikosti od kompaktních 30 m2 až po velkorysé apartmány o rozloze 130 m2. V suterénu se nachází 5 krytých garáží a 2 uzamykatelné garáže. Navíc je zde velká úložná kapacita i menší úložné prostory.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247