Zpět na výpis

Lyžařské apartmány v Ehrwaldu u Zugspitze

2 1
ID: AT0211

Pěkné nové apartmány na prodej v oblasti Zugspitze Arena! Skvělé umístění mezi lyžařským areálem a golfem, hned u běžkařských tratí...

Čtěte více

9 862 900 Kč - 10 771 325 Kč

380 000 € - 415 000 €

328 796 £ - 359 080 £

461 012 $ - 503 474 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Elegantní byty k prodeji v novém projektu v Ehrwaldu v rekreační oblasti Tiroler Zugspitz Arena. Kombinace profesionálního pronájmu a soukromého použití.

POLOHA: Přímo na úpatí impozantního 2962 metrů vysokého Zugspitze se nachází město Ehrwald, které se stalo oblíbenou zimní a letní prázdninovou destinací díky nedotčené přírodě. V zimě si lyžaři mohou užít 147 km perfektně připravených sjezdovek v lyžařských střediscích Wetterstein, Ehrwalder Alm a Zugspitzplatt. Návštěvníci si mohou také užít další zajímavé aktivity včetně jízdy na saních tažených koňmi nebo curlingu. Jednou týdně nabízí Ehrwalder Almbahnen noční sáňkování na osvětlené sjezdovce. Letní sezóna se nabídkou vyrovná té zimní - jistě si zde užijete vysokohorské túry, pohodové procházky, lezení po ferratách nebo jízdu na horských kolech. Moderní horolezecká stěna Ehrwald je ideální pro vášnivé horolezce. Golfisté ocení devítijamkové golfové hřiště v Tiroler Zugspitz Arena.

NEMOVITOST: Luxusní apartmány se staví v srdci Ehrwaldu, vedle golfového hřiště jen deset minut chůze od lyžařského areálu. Přímo před apartmánovým domem začíná běžecká trať. Zastávka bezplatného skibusu je také přímo před budovou. K dispozici bude pouze 15 bytů. Všechny apartmány budou mít z oken a z balkonů úchvatný výhled na Zugspitze. Majitelům bude k dispozici recepce s lobby a luxusní wellness s krytým bazénem, ​​finskou saunou, bio saunou, infračervenou kabinou, regenerační sprchou a s relaxační místností. Venkovní zahrada bude ideální pro relaxaci na slunci v létě a pro osvěžení po saunování v zimě. Všechny byty budou dodávány na klíč plně vybavené prvotřídním nábytkem a špičkovými spotřebiči.

DOSTUPNÉ APARTMÁNY:

Top A9 - 59,74 m2 - 2 ložnice - 415 000 EUR vč. parkování a vybavení nábytkem

Top A13 - 53,50 m2 - 2 ložnice - 380 000 EUR vč. parkování a vybavení nábytkem

POUŽITÍ: Apartmány nabízejí kombinaci soukromého užívání a profesionálního pronájmu prostřednictvím profesionální agentury, která zajistí komplexní bezproblémový servis.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528