Zpět na výpis

Luxusní wellness hotel v Kitzbuehelu

77
ID: AT0149

Jedinečná investice s velkým potenciálem návratnosti - zavedený luxusní wellness hotel v Kitzbuehelu na prodej…

Čtěte více

318 437 500 Kč

12 500 000 €

10 695 513 £

14 857 346 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nabídka k prodeji či investici! Nabízíme k prodeji zavedený luxusní welness hotel s existující nájemní smlouvou do roku 2027, kterou je možno prodloužit. Hotel je velkou investicí díky návratnosti nájemného a budoucímu potenciálu. Nachází se v jedné z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších lokalit v Rakousku v oblasti Kitzbuehel v exkluzivní poloze s nádherným výhledem. Hotel je ve špičkovém stavu a je perfektně udržovaný. Jeho vnitřní plocha má přibližně 6 735 m2 a nabízí 77 pokojů se 150 lůžky. Nemovitost poskytuje nejmodernější fitness a lázeňské centrum o rozloze 275 m2. Obklopuje jej pozemek o rozloze 3 279 m2. Kitzbuehel leží v rakouském státě Tyrolsko a je pravděpodobně nejslavnějším rakouským alpským střediskem. Jeho poloha mezi vrcholky Kitzbühel a Hahnenkamm a nádherné okolní vysokohorské scenérie podtrhují půvab tohoto malebného města, které každoročně láká tisíce návštěvníků. Kitzbühel je ideální destinací pro milovníky jak zimního, tak i letního sportu. Nabízí 179 km perfektně upravených sjezdovek a stovky kilometrů turistických a cyklistických stezek. Kromě toho zde najdete desítky světových restaurací a vynikající wellness a golfová zařízení. Hotel se nachází jen kousek pěšky od centra se všemi jeho atrakcemi a jen 10 minut chůze od lyžařského vleku Kitzbühler Horn gondola.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247