Zpět na výpis

Luxusní villa na Costa Brava v Canyellas, Lloret de Mar

4 1 ano 20m
ID: SP0143

Čtěte více

72 576 000 Kč

2 800 000 €

2 477 673 £

3 260 084 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila přímo u pláže Cala Canyelles na Costa Brava s nádherným pohledem na moře. Vila se skládá ze 3 pater, která se postupně schází. Vejde se horním patrem, kde je garáž, vstupní hala a terasy. V prostředním patře jsou 4 ložnice, 2 koupelny a velká terasa. Ve spodním patře se nachází obývací pokoj, kuchyně, jídelna a další 2 pokoje a záchod. Je odtud vstup na zahradu s bazénem a barbacue. Dále je v zahradě letní salón (75m2) s barem, saunou, koupelnou a sklepem. Vila se nachází hodinu jízdy od letiště v Barceloně s přímými spoji do Prahy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247