Zpět na výpis

Luxusní vila v Roma Imperiale, Forte dei Marmi

6 1 700m
ID: IT0293

Exkluzivní, jedinečná vila v centru slavného letoviska Forte dei Marmi v Toskánsku nabízí nejvyšší možný luxus…

Čtěte více

202 500 000 Kč
7 500 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Architektonicky jedinečná luxusní vila 700 metrů od moře ve slavném letovisku Forte dei Marmi, v prestižní čtvrti Roma Imperiale, cca. 500 metrů od centra městečka, kde má vily většina italské smetánky. Na celkové ploše 450m2 se nachází hlavní luxusní vila a apartmán pro hosty se samostatným vchodem, ale zároveň prakticky spojený s vilou uvnitř. V přízemí vily je denní část - velký obývací pokoj s krbem, kuchyně, jídelna, koupelna a spíž. V prvním patře jsou 4 prostorné ložnice a 4 koupelny. Apartmán pro hosty/personál se skládá z obývacího pokoje, 2 dalších pokojů a koupelny. Vila je v perfektním stavu, je prodávána s veškerým vybavením navrženým interiérovým designerem (tj. i ložní prádlo, nádobí atd.). Vila je ve velké, upravené zahradě o ploše 1600m2 s velkým bazénem (90m2), na který jde celý den slunce. Tato vila je jedinečnou volbou pro sofistikované strávení dovolené nebo celoroční pobyt v jedné z nejprestižnějších čtvrtí Itálie. Forte dei Marmi je nejluxusnější středisko toskánské riviéry a Italy považované za nejexkluzivnější lokalitu na celém jejich pobřeží. Vily zde mají slavní umělci (Bocelli), průmysloví magnáti (rodina Fiat), známí návrháři (Armani) i většina významných italských fotbalistů. V posledních letech je Forte ale oblíbené i u cizinců díky blízkosti letiště v Pise (30 minut, přímé lety z Prahy 3xtýdně). Centrum malého městečka je plné módních butiků a vybraných restaurací. V okolí se rozkládají klidné vilové čtvrti, které nabízí soukromí a odpočinek. Pobřeží je lemované zlatými písečnými plážemi s exkluzivními plážovými kluby a v pozadí se zvedají mohutné apuánské Alpy, které zaručují Forte dei Marmi příjemné mikroklima po celý rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247