Zpět na výpis

Luxusní vila v blízkosti pláže u golfového hřiště, Boavista

5 1 4m
ID: PT0163

Okouzlující luxusní vila na okraji golfového hřiště Boavista nedaleko pláže i centra města má turistickou licenci, proto je ideální nemovitostí pro ty, kterří chtějí svůj prázdninový dům i pronajímat...

Čtěte více

31 775 000 Kč

1 250 000 €

1 073 625 £

1 514 249 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná luxusní vila je skvělou příležitostí k investici do nemovitostí a zároveň i k soukromému využití. Vila se nachází nedaleko centra města Lagos v Portugalsku, v oblasti Algarve. Místní pláž Porto de Mos Beach je odsud vzdálena 4 km. Tato překrásná a luxusní nemovitost byla postavena podle nejvyšších standardů s ohledem na veškerý komfort. Nachází se v privilegované oblasti na okraji golfového hřiště Boavista, jen kousek od centra města Lagos, přístavu a pláží. Zahrady okolo vily jsou pečlivě udržované a přinášejí dotek svěžesti a exotiky. Půvabné a rušné město Lagos se nachází v jednom z největších zálivů Algarve. Žije čilým turistickým ruchem a na jeho předměstí se rozkládá řada pláží. Nabízí řadu sportovního vyžití od mořského rybolovu po širokou škálu vodních sportů. Hlavní třídu města tvoří kouzelná dlážděná ulice lemovaná malými obchůdky, restauracemi a bary. Místním lákadlem je i zrekonstruovaná pevnost Forte da Ponte de Bandeira, která strážila vjezd do přístavu ještě v 17. století. V městečku se dochovaly i historické hradby, které většinou pochází z 16. století. V některých úsecích byly datovány až do římských dob. Obytná plocha činí 400 m2. Celková plocha pozemku je 2 500 m2. Vila je rozdělena do dvou pater. V přízemí najdete velkou vstupní halu s charakteristickým schodištěm vedoucím do 1. patra. Dále zde najdete prostorný obývací pokoj, jídelnu s krbem, prostornou, plně vybavenou kuchyň se snídaňovým koutem, 2 ložnice s vlastní koupelnou se vstupem na krytou terasu a zahradu, komoru a dveře na zadní terasu s krbem. Je odsud samostatný přístup do garáže a do prádelny. Tyto pokoje jsou opatřeny turistickou licencí a mohu být pronajímány turistům. V prvním patře se nachází rozlehlý prostor se schodištěm a dveřmi na velký balkon. Dále zde najdete 2 ložnice s vlastní koupelnou se vstupem na balkon a výhledem na bazén. K dispozici je i prostorná pracovna, salonek a další ložnice s vlastním velkým balkonem. Součástí je i samostatný apartmán skládající se z jednolůžkového pokoje, koupelny a haly s kuchyňským koutem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247