Zpět na výpis

Luxusní vila v atraktivní lokaci u Zadaru

4 1 ano 200m
ID: CH0065

Vynikající investiční příležitost vila s bazénem, zahradou a výhledem moře nedaleko Zadaru...

Čtěte více

22 967 974 Kč

899 999 €

760 554 £

1 046 139 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila s nádherným výhledem na moře se nachází nedaleko Zadaru. Její součástí je i pozemek a garáž pro 2 auta. K nemovitosti náleží zahrada o velikosti cca 812 m2 a bazén. Plocha vily je 240 m2 s terasou o velikosti 24 m2 + střešní terasou s úchvatným výhledem na moře. Vila se skládá z přízemí, 1. patra a střešní terasy. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň, jídelna, koupelna, sklep, vinný sklípek, komora, prádelna, suterén a garáž. Před tavernou je velká terasa o velikosti 24 m2. V 1. patře jsou umístěny 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Zadar je metropole severní Dalmácie s cennými historickými skvosty a nádherným mořem. Rozkládá se zčásti na pevnině a zčásti na malém poloostrově. Pobřeží obklopuje mnoho menších i větších ostrovů. V okolí najdete mnoho lákadel včetně národních parků Paklenica a Kornati. Najdete zde i dvě moderní a unikátní atrakce: Mořské varhany, které vydávají specifické zvuky a Pozdrav Slunci, který je zase zaměřen na vizuální efekt.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247