Zpět na výpis

Luxusní vila v Algarve – z vlastní zahrady přímo na pláž

5 1 ano 10m
ID: PT0162

Luxusní vila v prestižní lokalitě portugalského Vale do Lobo nenechá na pochybách nikoho o své jedinečnosti - ze zahrady se dostanete rovnou na krásnou pláž. Prestižní sídlo je doplněno vyhřívaným bazénem a dalšími...

Čtěte více

113 960 000 Kč

4 400 000 €

3 799 680 £

5 295 539 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází v jedinečné poloze v prestižním středisku Vale do Lobo. Leží v podstatě hned u pláže, na kterou se vchází přes zahradu. Od domu do moře se tak dostanete za necelé 3 minuty. To je na Algarve velmi neobvyklé. Plocha vily je 250 m². Plocha pozemku je 714 m². Vila má vstupní halu se šatnou, prostorný obývací pokoj s krbem, samostatnou jídelnu s panoramatickým výhledem na moře a plně vybavenou kuchyň. Ve vile je celkem 5 ložnic. Hlavní ložnice má balkon s nádherným výhledem na moře a vlastní koupelnu; dále jsou zde 3 dvoulůžkové ložnice - jedna s vlastní koupelnou a další 2 se dělí o koupelnu se sprchovým koutem. Pátá ložnice je také dvoulůžková s vlastní koupelnou a přímým vstupem na balkon. Na zahradě je velký vyhřívaný bazén o rozměrech 9m x 4,5m, krytá terasa a gril. Zahrada je vzrostlá a hezky udržovaná. Vila je vybavena klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247