Zpět na výpis

Luxusní vila v Algarve – z vlastní zahrady přímo na pláž

5 1 ano 10m
ID: PT0162

Luxusní vila v prestižní lokalitě portugalského Vale do Lobo nenechá na pochybách nikoho o své jedinečnosti - ze zahrady se dostanete rovnou na krásnou pláž. Prestižní sídlo je doplněno vyhřívaným bazénem a dalšími...

Čtěte více

118 624 000 Kč

4 400 000 €

4 042 530 £

5 145 261 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází v jedinečné poloze v prestižním středisku Vale do Lobo. Leží v podstatě hned u pláže, na kterou se vchází přes zahradu. Od domu do moře se tak dostanete za necelé 3 minuty. To je na Algarve velmi neobvyklé. Plocha vily je 250 m². Plocha pozemku je 714 m². Vila má vstupní halu se šatnou, prostorný obývací pokoj s krbem, samostatnou jídelnu s panoramatickým výhledem na moře a plně vybavenou kuchyň. Ve vile je celkem 5 ložnic. Hlavní ložnice má balkon s nádherným výhledem na moře a vlastní koupelnu; dále jsou zde 3 dvoulůžkové ložnice - jedna s vlastní koupelnou a další 2 se dělí o koupelnu se sprchovým koutem. Pátá ložnice je také dvoulůžková s vlastní koupelnou a přímým vstupem na balkon. Na zahradě je velký vyhřívaný bazén o rozměrech 9m x 4,5m, krytá terasa a gril. Zahrada je vzrostlá a hezky udržovaná. Vila je vybavena klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247