Zpět na výpis

Luxusní vila u moře v Toskánsku, Monte Argentario

ano
ID: IT0301

Tato luxusní vila se nachází v jihozápadní části Monte Argentaria, může bý využívána i jako hotel, s úžasným výhledem na moře…

Čtěte více

308 820 000 Kč

12 000 000 €

10 371 440 £

13 347 452 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila se nachází v jihozápadní části Monte Argentario. Svou dispozicí a uspořádáním je vhodná nejen jako velkorysá soukromá rezidence, ale je možné z ní vybudovat hotel. Vila se může pochlubit jedinečným umístěním na skále přímo nad mořem. Pokud by se vám nechtělo na pláž, která je vzdálená 10 minut chůze, je zde k dispozici bazén, který jako by přetékal přímo do moře, a terasy, které jako by se vznášely nad hladinou moře. Z architektonického hlediska se jedná o velmi originální projekt, který překypuje moderním, originálním designem a vysokou úrovní použitých konstrukcí a materiálů. Každý detail byl promyšlen a celá stavba byla realizována s velkým citem. Vila se skládá ze 6 apartmánů. V hlavní budově naleznete obývací pokoj s unikátní vitráží a 10 m velkým oknem. Obytná plocha je vlastně velký otevřený prostor rozprostírající se na dvou podlažích. V prvním patře naleznete pracovnu, která přechází ve stinnou terasu. Dominantním prvkem stavby je věž, odkud je krásný a jasný výhled na oblohu. Protože je dům vystavěn na strmém kopci nad mořem, rozhodli se architekti pro terasovité uspořádání, což umožnilo, aby každý apartmán byl na jedné úrovni a měl k dispozici svoji vlastní terasu. Vila má 600 m², pozemek 4000 m². Vhodné pro letní pronájem. Možnost 100% obsazenosti s výnosem okolo 3% ceny nemovitosti. Monte Argentario je nádherný poloostrov v jižním Toskánsku, známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247