Zpět na výpis

Luxusní vila u moře s bazénem, Quercianella

6 1 ano 500m
ID: IT0463

Jen 500 metrů od této nádherné vily s parkem, bazénem a panoramatickou terasou se nalézají úchvatné toskánské pláže...

Čtěte více

33 624 500 Kč

1 300 000 €

1 171 749 £

1 475 018 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

V srdci vily, jejíž celková plocha je 290 m2, se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, na který navazuje kuchyně s jídelnou. Dále je v centrální části vily se sloupovím salón, ložnice, komora a koupelna. V nejvyšším patře jsou k dispozici 4 ložnice, 2 koupelny a prostorná terasa s panoramatickým výhledem na moře. O patro níže je situován prostor s televizí, odkud se vchází na zahradu. V suterénu vily, kam se schází po vnějším schodišti, najdeme apartmán, který sestává z obývacího pokoje s kuchyní, jedné ložnice a koupelny. Na zahradě najdeme bazén se šatnou a koupelnou, sluneční terasu a oplocené hřiště. Pozemek čítá dohromady 1000 m2.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247